نارضایتی علیرضا بیرانوند از این اتفاق خوب روز تازه ای است

علیریزو بیرانوند در نشست خبری پس از دیدار تیم های پرسپولیس و استقلال تاجیکستان در هفته چهارم رقابت های گروهی لیگ قهرمانان آسیا، گفت: در نیمه اول بازی بسیار خوبی انجام دادیم و موفق به گلزنی شدیم. هدف خوب اما در نیمه دوم شرایط بچه ها بدتر شد و 20-30 دقیقه از دست دادیم. فکر می کنم از 23 نفری که به تاجیکستان آمده اند، 17 یا 18 نفر از آنها به سرماخوردگی یا ویروس شدید مبتلا شده اند. دو سه بازیکن تیم از جمله امید عالیشاه که اصلا در کنار ما نبودند. هفت بازیکن «پرسپولیس» به دلیل سرما از ابتدا نتوانستند به میدان بروند.

وی در ادامه افزود: پس از این تساوی شرایط ما بسیار سخت شد. می توانستیم با پیروزی در بازی امروز بهتر عمل کنیم تا از مرحله گروهی خارج شویم. اگر مقابل «استقلول» تاجیکستان پیروز شویم، می توانیم 70 یا 80 درصد شانس صعود داشته باشیم. “استکلول” تاجیکستان خیلی خوب پرس کرد و موقعیت های خوبی داشت اما امیدوارم در مسابقات بعدی نتایج بهتری بگیریم.

دروازه بان تیم فوتبال «پرسپولیس» خاطرنشان کرد: با احتساب قرعه کشی امشب شرایط برای ورود ما به لیگ قهرمانان آسیا بسیار سخت شده است. از این پس خود را برای بازی مهم لیگ با سپاهان آماده می کنیم. انشاالله از فردا باید ریکاوری کنیم تا بازی خوبی داشته باشیم.

بیرانوند در پاسخ به این سوال که آیا پرسپولیس حریف تاجیکستانی خود را نادیده گرفت، گفت: ما هیچ وقت هیچ تیمی را نادیده نمی گیریم. ما به همه تیم ها احترام می گذاریم و با تمام قدرت بازی خواهیم کرد. بازی امروز یک اتفاق بود. “استکلول” تاجیکستان در 20-30 دقیقه پایانی نیمه دوم توانست فشار زیادی را به ما وارد کند، زیرا اکثر بچه ها سرما خورده بودند و در تمرین نبودند. یک روز قبل از بازی همه با هم تمرین کردیم. شاید خیلی ها بخواهند بهترین بازیکن زمین باشند، اما من خیلی متاسفم که بهترین بازیکن زمین هستم، چون پرسپولیس هیچ وقت طوری بازی نمی کند که دروازه بان بهترین بازیکن زمین شود.

دروازه بان تیم فوتبال «پرسپولیس» با بیان اینکه جایگزینی در تیم پرسپولیس ندارد و همین موضوع باعث استرس روحی او و سرمربی ارتش سرخ شده است، گفت: خدا را شکر امروز شرایط خوبی داشتیم. . دیروز قبل از تمرین سرما خوردم. پزشکان سعی کردند من و اکثر بازیکنانی که سرماخورده بودند را به این بازی بیاورند. به هر حال من با تیم تمرین می کنم. من با صلاحدید کادر فنی در هر زمانی بازی می کنم. البته 3 دروازه بان جوان خوب در تیم داریم، شاید تجربه لازم را نداشته باشند اما شرایط خوبی دارند. حضورشان در اینجا به این معناست که آقای گل محمدی به آنها اعتقاد داشته است. امیدوارم در آینده بیشتر از آنها بشنوم. من تا الان مشکلی نداشتم و هر وقت آقای گل محمدی صلاح بداند در تیم بازی می کنم.

وی درباره حال و هوای ورزشگاه محل برگزاری بازی قهرمانی گفت: هواداران تیم استقلال تاجیکستان بسیار مهمان نواز بودند و جو واقعاً خوبی بود. می خواهم از هوادارانمان تشکر کنم که تا دقیقه 90 در ورزشگاه ما را تشویق کردند. با این نتیجه شرمنده هواداران عزیزمان در تاجیکستان و ایران شدیم. ما تمام تلاش خود را کردیم، اما نشد. تیم «پرسپولیس» ثابت کرد تیم روزهای سختی است. دو بازی سخت مقابل النصر و الدحیل داریم اما معتقدم در این دو بازی اتفاق خوبی برای پرسپولیس می افتد و با قدرت جلو می رویم.

Mara Gomez

کارشناس توییتر متعصب موسیقی. جنرال الکل ماون. علاقه مندان به تلویزیون

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
حقوق بازنشستگانپرسپولیس، سپهخونhandcarpetirکارلوس کی روش، رئیس بخش تستتولید، لیگ قهرمانان آسیارئیس دولت، اشرف بروجردیایستگلول، ریکاردو ساپینتواستهلول، جواد نکونامقتل مهرژوی و همسرشحقوق کارمندان دولت