عشق خارق العاده یحیی و پرسپولیس توسط امیر قلعه نوی روز نو

به گفته همه کارشناسان، محمد عمری بهترین بازی فصل خود را در تیم فوتبال پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان به نمایش گذاشت.

فوتبالیست های «پرسپولیس» در خانه و مقابل تیم ده نفره صنعت نفت آبادان دو امتیاز از دست دادند که محمد عمری بهترین بازی فصل خود را به نمایش گذاشت.

اگرچه پرسپولیس در آخرین دقیقه بازی برتری خود را از دست داد اما می توان بهترین بازیکن زمین و رویارویی این تیم با صنعت نفت را از بین بازیکنان قرمزپوش انتخاب کرد و این بازیکن کسی نیست جز محمد. عمری.

وینگر کوچک “پرسپولیس” از ابتدای این دیدار در زمین فوق العاده قوی و توانمند به نظر می رسید و هیچ گاه شبیه عمری در حال بازی با ملوان نبود، عمری که ابتدا به عنوان وینگر و سپس به عنوان وینگر بازی می کرد به قلبش ضربه زد. او در این دیدار بارها از خط دفاعی حریف بیرون آمد، مدافعان صنعت صاحب توپ شدند، موقعیت خود را ایجاد کردند و دفاع مستحکم میهمان را از بین بردند. عمری قبل از پایان کوارتر اول نیمه دوم گل تساوی زیبایی را به ثمر رساند تا اولین گل فصل خود برای پرسپولیس باشد. او در ضربات پنالتی و گل دوم تیمش، همکاری خوبی با دانیولی اسماعیلی فر داشت و سهمی در گلزنی داشت. اما عملکرد شگفت انگیز عمری تحت تاثیر تساوی تلخ دقایق پایانی پرسپولیس قرار نگرفت و این نمایش درخشان به درد او و تیمش نخورد.

از سوی دیگر، «پرسپولیس» در هفته سوم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا به مصاف تیم «استقلول» تاجیکستان رفت و با نتیجه 2 بر صفر پیروز شد. سعید صادقی هر دو گل پرسپولیس را در این دیدار به ثمر رساند. زننده 2 گل “پرسپولیس” مقابل استقلال به عنوان بهترین بازیکن زمین شناخته شد.

در همین راستا شنیدیم که یکی از جناح های چپ و راست “پرسپولیس” سعید صدیقی و محمد عمری به تیم ملی دعوت شده اند.

گفتنی است، تیم ملی فوتبال ایران روزهای 25 و 30 آبان ماه در چارچوب رقابت های مقدماتی جام جهانی 2026 با تیم های ملی فوتبال آسیا با تیم های ملی فوتبال هنگ کنگ و ازبکستان به مصاف هم می رود. با توجه به برگزاری هفته دهم لیگ برتر از 19 تا 21 آبان، تمرینات تیم ملی از 31 آبان ماه قبل از بازی با هنگ کنگ آغاز می شود و ملی پوشان سه روز مانده به دیدار مقابل هنگ کنگ وارد اردوی تیم ملی خواهند شد. تیم ملی. این تیم در ورزشگاه “آزودی” حضور دارد. شاگردان امیر کلانایی 2 روز پس از دیدار با هنگ کنگ، 6 آبان ماه راهی تاشکند می شوند تا پیش از دیدار دوم این مرحله با ازبکستان، خود را برای این دیدار آماده کنند. همچنین تیم ملی ایران پس از این دیدار 9 آبان ماه از تاشکند راهی تهران می شود.

Cassie Wells

حل کننده مشکل به طرز خشمگینانه ای فروتن. ماون فرهنگ پاپ استاد عمومی موسیقی. متعصب وب هیپستر پسند. ارتباط دهنده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
حقوق بازنشستگانپرسپولیس، سپهخونhandcarpetirکارلوس کی روش، رئیس بخش تستتولید، لیگ قهرمانان آسیارئیس دولت، اشرف بروجردیایستگلول، ریکاردو ساپینتواستهلول، جواد نکونامقتل مهرژوی و همسرشحقوق کارمندان دولت