شگفتی ستاره اسکاتلندی و حفظ برتری منچستر/چلسی خارج از خانه

لیگ برتر انگلیس.

آفتاب نیوز :

هفته هشتم لیگ برتر انگلیس از ساعت 17:30 روز شنبه با برگزاری 4 دیدار همزمان برگزار شد.

در یکی از این دیدارها، منچستریونایتد در اولدترافورد 2-1 برنتفورد را شکست داد و برنتفورد تا دقیقه 90 با نتیجه 1-0 عقب بود و در وقت های تلف شده نیمه دوم دو گل به ثمر رساند و چهارمین برد این تیم را ثبت کرد.

ماتیاس جنسن ابتدا در دقیقه 26 برنتفورد را 1-0 کرد، اما اسکات مک تومینی در سه دقیقه نیمه دوم گل تساوی منچستر را به ثمر رساند. در دقیقه هفتم وقت تلف شده مک تومینای گل دوم را به ثمر رساند و برتری منچستر، هافبک اسکاتلندی ناجی تیمش شد.

منچستر با این برد 12 امتیازی شد و در رده نهم قرار گرفت. برنتفورد با 7 امتیاز در رده چهاردهم باقی ماند. سامون قدس، هافبک ایرانی تیم برنتفورد در دقیقه 84 به جای یانس وارد بازی شد.

در دیگر دیدار هم زمان چلسی که به روند خوب خود ادامه داد موفق شد با نتیجه 4-1 برنلی را شکست دهد.

الدخیل (گل به خودی 43)، کول پالمر (پنالتی-59)، رحیم استرلینگ (65) و نیکلاس جکسون (75) گل های چلسی را به ثمر رساندند و تک گل برنلی را ویلسون اودوبرت در دقیقه 15 به ثمر رساند.

“چلسی” با این برد 11 امتیازی شد و به رده دهم رسید. “برنلی” با 4 امتیاز در رده هجدهم باقی ماند.

در دیگر بازی ها «فولام» با نتیجه 3 بر 1 مقابل «شفیلد یونایتد» و «اورتون» با نتیجه 3 بر صفر مقابل «بورنموث» پیروز شدند.

Ainsley Murphy

بشارت دهنده آبجو Wannabe. نویسنده فداکار جنرال الکل نینجا. دانشجو. متخصص زامبی خالق مستقل متعصب سفر

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
حقوق بازنشستگانپرسپولیس، سپهخونhandcarpetirکارلوس کی روش، رئیس بخش تستتولید، لیگ قهرمانان آسیارئیس دولت، اشرف بروجردیایستگلول، ریکاردو ساپینتواستهلول، جواد نکونامقتل مهرژوی و همسرشحقوق کارمندان دولت