سپاهون تهدید بزرگی برای پرسپولیس در آسیاست

با صعود سه نایب قهرمان بالای پنج گروه غرب آسیا به مرحله یک هشتم نهایی، رتبه دوم پرسپولیس در گروه خود تضمینی برای صعود به مرحله بعد نیست و باید شرایط بهتری در بین تیم های دوم داشته باشد.

باخت 3-1 نساجی به نوبهار ازبکستان خبر بدی برای پرسپولیس بود و علاوه بر حذف تیم سوم فوتبال ایران در لیگ قهرمانان، نوبهار 10 امتیازی شد – با فرض شکست مقابل قدرت. الهلال – حالا یکی از مدعیان جدی صعود به مرحله بعد تیم دوم مشخص است به عبارت دیگر به نظر می رسد گروه سوم یکی از گروه هایی است که دو تیم از آن به مرحله یک هشتم صعود می کنند. چون بمبئی، هند و نساجی امتیازات زیادی به الهلال و نوبهار دادند. یا خواهد داد.

در گروه اول بازی ها امشب برگزار می شود اما در گروه دوم غرب آسیا شرایط بغرنج است و در رقابت شارجه، ناسف قارشی و السد هنوز هیچ تیمی حذف یا صعود نکرده است. اگرچه پیروزی شوکه کننده الفیصلی مقابل السعد و تساوی نسف مقابل شارجه برای پرسپولیس در این هفته نویدبخش است، اما این گروه نیز می تواند سخت باشد.

همچنین در گروه سوم با برد سپاهان و البته برد بزرگ هوانیروز هم سپاهان و هم نماینده عراق با 7 امتیاز بعد از الاتحاد در رده بعدی قرار دارند و تیم دوم. از این گروه نیز پرسپولیس را تهدید می کند.

با این شرایط، اگر پرسپولیس در پایان هفته چهارم 9 امتیازی نشود و جزو سه تیم اول جدول رده دوم نباشد، پیشرفت پرسپولیس همچنان دشوار خواهد بود، چرا که به نظر می رسد امتیاز گرفتن از النصر و ال. دحیل در دو بازی

Markus Saunders

درونگرا. نینجا دارای گواهی فرهنگ پاپ. نویسنده. مدافع غذا عاشق موسیقی پرشور.

تماس با ما