تولید خمیر دندان 100% گیاهی برای اولین بار در جهان

به گزارش خبرگزاری بسنا و به نقل از پارک علم و فناوری همدان، صادق زنگنه، مدیرکل حوزه فناوری ارمغان سلیمی امین با بیان اینکه این شرکت به عنوان معاونت فناوری در استان همدان فعالیت می کند، گفت: پس از هفت سال تحقیق و توسعه. ، موفق شدیم. تولید یک خمیر کاملا طبیعی بدون دخالت یک ذره ماده شیمیایی.

وی افزود: این خمیردندان بدون فلوراید با برند سورملینا به دلیل اینکه کاملا گیاهی و فاقد مواد نگهدارنده است یکی از نمونه های درجه یک و ممتاز دنیاست.

وی تصریح کرد: خمیردندان های موجود در بازار با برندهای خارجی دارای 70 تا 80 درصد مواد شیمیایی و تنها 30 درصد عرقیات گیاهی هستند و با قیمت دو برابر به فروش می رسند و تنها هزینه حمل و نقل است. .شامل می شود

امین فراز مدیر فناوری سلامت ارمغان گفت: این شرکت به طور کامل در زمینه محصولات بهداشتی دهان و دندان فعالیت دارد و مواد تشکیل دهنده آن به صورت بلعیده طراحی شده است.

وی بیان کرد: خمیر دندان مخصوص بیماران دهان، کودکان، دیابت، بیماران خاص، زنان باردار (بدون فلوراید) تولید کرده ایم.

این پژوهشگر فناور نوع دیگری از این محصول را تولید خمیر مخصوص افراد سیگاری برشمرد و خاطرنشان کرد: استفاده از این خمیر دندان در افراد سیگاری برای ترک سیگار.

زنگنا تصریح کرد: زمانی که برخی از بیماران شیمی درمانی تحت درمان قرار می گیرند، زخم دهان آنها افزایش می یابد و تولید خمیردندان کاملا گیاهی مناسب بیماری آنها مشکلی ندارد.

وی بیان کرد: این محصول برای کودکان و برخی بیماران قابل استفاده است ضمن اینکه زخم های دهان و حساسیت دندان را از بین می برد و از 24 تا 12 ساعت از دندان ها محافظت می کند.

امین فراز رئیس اداره فناوری سلامت ارمغان مراجعه به دندانپزشکی امروز را هزینه هنگفتی برای مردم دانست و افزود: مراجعه زیاد به دندانپزشک و گرانی خدمات دندانپزشکی جرقه اولیه تولید بود. از این خمیردندان.. با تحقیق متوجه شدم مردم کشورهای عربی دندان های بدی ندارند و با استفاده از مسواک دندان های خود را تمیز نگه می دارند، بنابراین با هوش مصنوعی توانستم این مشکل را با مخلوط کردن گیاهان دارویی حل کنم. انجام دادن

امین فراز در خصوص ایجاد اشتغال در اداره فناوری سلامت ارمغان گفت: این شرکت 11 نفر پرسنل داشت که با ارائه این محصول در رسانه های کشور به 30 نفر رسید.

امین فراز مدیر کل اداره فناوری سلامت ارمگان اظهار داشت: خمیر دندان سورملینا به کشورهای روسیه، عمان و عراق صادر شده و به زودی به کشورهای حوزه خلیج فارس نیز صادر می شود.

زنگنا درباره فروش محصولات شرکت خود نیز چنین گفت: در سال 1400 فروش محصولات این شرکت یک میلیارد و دویست میلیون تومان و در سال 1401 مبلغ فروش آن چهارده میلیون تومان بوده و از ابتدای سال جاری تاکنون حجم فروش این محصول به 10 میلیارد تومان رسیده است.

وی در پایان گفت: پارک علم و فناوری همدان تنها حامی این شرکت در کمک و تولید انبوه محصولات ما بود.

Mckenzie Elliott

عاشق عمومی قهوه. مزاحم خشمگینانه فروتن. Wannabe tv متعصب. حرفه ای موسیقی آزاد. بت نوجوان آینده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
حقوق بازنشستگانپرسپولیس، سپهخونhandcarpetirکارلوس کی روش، رئیس بخش تستتولید، لیگ قهرمانان آسیارئیس دولت، اشرف بروجردیایستگلول، ریکاردو ساپینتواستهلول، جواد نکونامقتل مهرژوی و همسرشحقوق کارمندان دولت