تسریع رکود جهانی با طلا چه خواهد کرد؟


آفتاب نیوز :

طلا روز سه شنبه با 2.4 درصد افزایش به 1823.40 دلار رسید و تلاش کرد تا از ضعیف ترین سطح خود از ماه مارس گذشته خارج شود. قیمت طلای آمریکا نیز با 0.13 درصد افزایش به 1824 دلار و 40 سنت رسید.

ییپ جان رونگ، استراتژیست بازار IG گفت: اگرچه قیمت طلا در جلسه امروز در تلاش برای تثبیت است، اما هنوز اعتماد زیادی به بهبود وجود ندارد. وی افزود که هر حرکتی جلوتر از حقوق و دستمزد غیرکشاورزی ایالات متحده در این هفته ممکن است کوتاه مدت باشد.

داده های روز پنجشنبه نشان داد که دستمزدهای بخش خصوصی آمریکا در ماه سپتامبر بسیار کمتر از حد انتظار افزایش یافته است.

فروش گسترده اوراق قرضه دولتی جهانی در روز چهارشنبه، بازدهی 30 ساله خزانه داری ایالات متحده را برای اولین بار از سال 2007 به زیر 5 درصد و بازدهی 10 ساله آلمان را به زیر 3 درصد رساند که می تواند رکود جهانی را سرعت بخشد و به سهام و شرکت ها آسیب برساند. اوراق قرضه. ارائه

بازدهی خزانه داری 10 ساله آمریکا در روز پنجشنبه از بالاترین سطح 16 ساله خود کاهش یافت و دلار 0.2 درصد کاهش یافت که فشار بر شمش را کاهش داد.

SPDR Gold Trust، بزرگترین صندوق سرمایه گذاری با پشتوانه طلا در جهان، اعلام کرد دارایی های آن در روز چهارشنبه 0.5 درصد کاهش یافت و به 869.31 تن رسید که پایین ترین میزان از اوت 2019 است.

به گزارش رویترز، ضعیف بودن دلار همچنین سایر فلزات گرانبها را با 1.1 درصد افزایش به 21.19 دلار در هر اونس افزایش داد. پلاتین با 0.5 درصد افزایش به 870.16 دلار رسید که پایین ترین سطح یک سال گذشته در جلسه قبل بود و پالادیوم با 1.2 درصد افزایش به 1181.15 دلار رسید.

Felipe Holmes

گیک تلویزیون متخصص رسانه های اجتماعی ایجاد کننده. نویسنده پرشور. نینجا سفر افراطی. کل کارآفرین معتاد به اینترنت

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
حقوق بازنشستگانپرسپولیس، سپهخونhandcarpetirکارلوس کی روش، رئیس بخش تستتولید، لیگ قهرمانان آسیارئیس دولت، اشرف بروجردیایستگلول، ریکاردو ساپینتواستهلول، جواد نکونامقتل مهرژوی و همسرشحقوق کارمندان دولت