بهترین پمپ آب برای ساختمان 1 تا 7 طبقه + جدول ابزارینو

پمپ صنعتی را می‌توان از پیشرفته‌ترین انواع پمپ آب محسوب کرد که کار انتقال سیالات در غلظت و حجم بسیار بالا را برعهده دارد. مراکز تجاری و صنعتی با توجه به نیازهای منحصر به فرد خود از مهمترین کاربران پمپ‌های صنعتی به‌شمار می‌آیند و صنعت ساختمان نیز همواره از مزیت‌های اصلی بکارگیری این نوع پمپ آب، بهره می‌گیرد. پمپ آب بی صدا یکی از پرتقاضاترین انواع پمپ‌های آب است که طرفداران بسیاری دارد. استفاده از پمپ‌های آب بی‌صدا در ساختمان‌های مسکونی بسیار رایج است.

پمپ آب
پمپ آب

انواع مختلف پمپ‌های آب برای مصارف گوناگون و مطابق شرایط محیطی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

پمپ آب جتی 1 اسب پروانه استیل کاما KAMA مدل JET100

پمپ دنده ای نمونه‌های کوچک و ساده ای هستند که دارای قطعات محرک کمی می‌باشند. این مدل از پمپ‌ها فشار تولیدی کمتری نسبت به پمپ‌های برگشتی تولید می‌کنند. پمپ آب صنعتی همچنین دبی جریان سیال این مدل از پمپ‌ها کمتر از پمپ‌های گریز از مرکز است. اما فشار خروجی بیشتری را نسبت به پمپ‌های گوشه ای و پره ای تولید می‌کند.

هر کدام از این مدل پمپ ها، به زیر شاخه های دیگر تقسیم بندی می شوند.

الکتروپمپ تک فاز با هد 24.5 متر و دبی 27 مترمکعب بر ساعت سمنان انرژی مدل CH 160

اگر برای جابجایی آب های سطحی دارای ذرات معلق مثل ماسه و سنگ یا فاضلاب و پساب ها نیاز به یک پمپ دارید، راهکار شما پمپ لجن کش یا همان غلیظ کش است. رونیکس به عنوان رهبر بازار ابزار ایران، با ساخت و عرضه پمپ‌های خانگی باکیفیت، تمام نیاز مخاطبان را رفع کرده است. گراندفوس برندی دانمارکی است که توانسته در بازار پمپ آب نامی برای خود دست و پا کند. این واشرها فقط برای کاربرد ثابت مثل کوپلینگ، لوله‌ها، پوسته پمپ و امثال آن‌ها با پرکردن قسمت‌های ناصاف آب‌بندی را انجام می‌دهد و ممکن است فلزی یا غیر فلزی باشند.

پمپ آب

قاعده عملکرد پمپ گریز از مرکز را می‌توان با ملاحظه تأثیر تکان دادن یک سطل آب بر روی یک مسیر دایره‌ای شکل توسط یک طناب، نشان داد. اگر یک سوراخ در کف سطل تعبیه شود، آب از طریق این سوراخ جریان می‌یابد.

Serena Wells

معتاد عمومی رسانه های اجتماعی. متعصب افراطی سفر. فریلنسر متعصب وب. مستعد حملات بی تفاوتی. زیاد می افتد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
حقوق بازنشستگانپرسپولیس، سپهخونhandcarpetirکارلوس کی روش، رئیس بخش تستتولید، لیگ قهرمانان آسیارئیس دولت، اشرف بروجردیایستگلول، ریکاردو ساپینتواستهلول، جواد نکونامقتل مهرژوی و همسرشحقوق کارمندان دولت